top of page

Idzie nowe

Z przyjemnością informuję, że od 23.10, w każdy poniedziałek, w godzinach od 15:00 do 20:00, będę konsultować, diagnozować i prowadzić terapię surdologopedyczną w Centrum Logopedycznym MowaMed, przy ulicy Wiśniowej 14 w Kowalach.


To miejsce, gdzie wszystkich podopiecznych otaczamy kompleksowym wsparciem. Aby skutecznie pomóc, staramy się znaleźć źródło problemów. Dlatego możecie liczyć u nas na opiekę: - neurologopedów - logopedów- mioterapeuty- surdologopedy - terapeuty głosu - terapeuty ręki - trenera TUS, a wkrótce: - protetyka słuchu - terapeuty SI – fizjoterapeuty - laryngologa- ortodonty.

Konsultujemy, diagnozujemy i prowadzimy terapie: - wad wymowy - opóźnionego rozwoju mowy (ORM) - zaburzeń komunikacji- jąkania - obniżonego/wzmożonego napięcia mięśniowego - afazji, dyzartrii - zaburzeń przyjmowania pokarmów - integracji sensorycznej - zaburzeń słuchu fizjologicznego, centralnego/APD/ i głosu.

Nasi pacjenci, to wszystkie grupy wiekowe (również dorośli). Dzieci i młodzież w spektrum autyzmu, z problemami neurologicznymi, z MPD, osoby po incydentach neurologicznych, z chorobami neurodegeneracyjnymi (choroba Alzheimera, Parkinsona) Zanim przejdziemy do korygowania wad wymowy, sprawdzamy funkcje prymarne (tor oddechowy, pozycja spoczynkowa języka, połykanie), a przy nieprawidłowościach opracowujemy je i torujemy. Ocenimy stan wędzidełek jamy ustnej, a w razie potrzeby przygotujemy do chirurgicznej korekty i oczywiście prowadzimy przez okres gojenia po zabiegu.

Zapraszam do MowaMed Anna Konczakowska

Wasz JoWeJ.
16 wyświetleń0 komentarzy

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

BLIZNA

Comments


bottom of page